חבילת צילום זוגות פארק הירקון

לקראת יום האהבה הבינלאומי אני יוצאת עם חבילה חדשה! החבילה כוללת צילום זוגות במקום האהוב עלי, פארק הירקון, במשך שעה אחת. ניתן להזמין את החבילה במהלך כל חודש פברואר. פרטים נוספים אפשר לקרוא בדף המיוחד: צילום זוגות פארק הירקון

יערה ואורי – צילום זוגות

לפני חודש צילמתי זוג מדהים! יערה ואורי הם אנשים סופר יצירתיים, אורי מנגן בלהקת Laid 8 ויערה היא מורה לספרות. כשראיתי אותם בפעם הראשונה (הם באו אלי לדוכן בקניון אילון) מיד הבנתי שאני רוצה לצלם אותם. כל כך נהנתי ביום הצילומים, זרמנו בכיף לא נורמלי והיה לי פשוט ברור שזוג המהמם הזה נולד למצלמה. יערה ואורי כבר נשואים ואני בטוחה שהם יחזרו לצפות בתמונות האלה עוד הרבה פעמים. וזה בדיוק מה שאני אוהבת בעבודה שלי, אני אוהבת לדעת שאחרי כמה שנים הזוגות שאני מצלמת יחזרו להתבונן בתמונות שוב ויגידו לעצמם איזה "זוג מדהים אנחנו" :).

מיה וליאור – החתונה

אני מאוד מתרגשת, כרגיל. מפעם לפעם אני מרגישה שאני מתאהבת יותר ויותר בזוגות שאני מצלמת. אני מאושרת שהם חולקים דווקא איתי את היום החשוב בחייהם וסומכים עלי. יש לי הרגשה שזה גם עובד הפוך.
הפעם היו אלה מיה וליאור. עשינו כיף חיים ביחד והרגשתי ממש חלק מחברה כאילו שאני משתתפת בחג אינטימי יחד עם כולם. הכל זרם ברוגע ושלווה של קיבוץ שדות ים. תענוג. היה נהדר לצלם את הזוג המדהים הזה ואני חושבת שרואים.

החברים הקרובים תמיד מרגשים אותי…

מאיה, ליאור ושון הכלב – צילום זוגות

איזה יום היה היום! ממש מרגש אותי שוב ושוב ושוב לצלם אהבה ואני כל כך אוהבת את זה. היום צלמתי את מאיה וליאור צילום זוגות וכל פעם אני נדהמת מחדש איזה זוגות קלילים נופלים לי לידיים. במקרה הזה התחלנו בשכיבה על פרחים, המשכנו לריצה בשדות של חרצניות, משם לשדה פרחים מלא ביתושים עוקצניים ולאחריו שדה פרחים יפים ודבורים רועשניות. ואם זה לא מספיק, סיימנו בשדה חיטה עם נחשים (כנראה…). למרות כל זה מאיה ולאור היו קלילים, מצחיקים, יפים ואוהבים!

תודה רבה לכם, נהננו מאוד – היה כיף כיף כיף!

ולנטיין דיי שמח!

היום יום האהבה הבין לאומי וגם היום האחרון של הדוכן שלי בקניון איילון. רציתי להגיד תודה לכל מי שבא לבקר ותודה לכל הזוגות שצילמתי ובאו לראות אתם עצמם תלויים בכל הקניון :-). אז בואו לבקר אותי ביום האהבה, לראות את האלבומים המיוחדים ואולי אפילו לקבוע איתי ליום צילומי זוגות או משפחה! זו מתנה מצויינת ליום האהבה, כל אחד יכול וזה כיף כיף כיף. אני בקניון איילון ליד המזרקה עד 10 בערב.